Artık Giymememiz Gereken 5 Kıyafet


0

Yeni bir yıla girdikten sonra, modada da her yıl olduğu gibi yenilikler geliyor. Bunlardan bir tanesi, renk kullanımıdır.

2018 yılında daha çok feminen ve parlak renkler kullanılıyor, dolayısıyla artık mat ve kapalı renkler moda dışı olarak algılanabilir. Kadınsı duruşları daha fazla ön plana çıkaran kıyafetler daha fazla rövanşta olmaktadır, dolayısıyla salaş giyim artık giyilmemesi gereken veya tercih edilmeyen modeller arasındadır.

Uzun ve ince topuklar tercih ediliyor, dolayısıyla artık kalın ve platform tarzı ayakkabılar giyilmiyor.

2018 yılı kadınlar için aslında tam bir moda yılı, çünkü birçok modeller, kadınların duruşlarını ön plana koyan modellerdir. Hatta kış aylarında biraz daha gizemli ve gangster tarzı modeller daha fazla tercih edilebiliyor.

2018 yılı modası, kadınların duruşlarını ve fiziklerini de ön plana çıkarırken, aynı zamanda 80’li yılların modasına da tekrar dönmektedir. Bu yılın moda dünyası kadınlara birçok seçenek sunuyor. Bu sebeple kadınlar için zor bir yıl olabilir, fakat sürekli modayı takip eden kadınlar, mutlaka sevecekleri modelleri bulabileceklerdir.

Kadınlar için moda çok önemli, bu sebeple 2018 yılı, milyonlarca kadın için moda açısından çok önemli olacak, çünkü birçok yeni tarzlar, yeni renkler ve kombinler görebilecekler. Farklı tarzlar ve kombinler olacak, fakat 2018 yılı modasında, artık karışık renk çok fazla görülmeyecek.

Bunun yanı sıra kadınsı renkler daha fazla kullanılacak, dolayısıyla yeşil veya mavi, siyah ve beyaz gibi renkler artık çok giyinmeyecek.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
Derin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı