Aşırı Ünlü 10 İsmin Bilinmeyen Hastalıkları


1

Sürekli televizyonlarda, gazetelerde, konserlerde gördüğümüz ünlü isimlerin bazen normal bir insan olamayacağını düşünüyoruz. Bazı hastalıkların sadece halkın başına gelebileceğini düşünüyoruz. İşte sürekli TV’de gördüğünüz isimlerden bazılarının bilinmeyen rahatsızlıkları.

1- Kıvanç Tatlıtuğ

Uzun süre uyku apnesi hastalığıyla boğuştu. Oldukça hayati tehlikeler içeren bu hastalığı uzun tedavi yöntemleri ile yendi.

2 – Beren Saat

Güzel oyuncu tırnak yeme hastalığını ilaç tedavisiyle bıraktı.

3-Sertab Erener

Kolit hastalığı olan Sertap Erener yıllarca Amerika ile Türkiye arasında yoğun bir tedavi süreci gördü. Bu tedaviye yüklü bir miktar harcayan Erener Kolit hastalığını atlattı.

4-Sezen Aksu

Ünlü sanatçı uzun yıllardır ‘panik atak’ hastalığı tedavisi görüyor. Uzun süre tedavi gören Minik Serçe hala panik atak hastalığını yenebilmiş değil.

5-Beyazıt Öztürk

Bademcikleri oldukça hassas olan ünlü şovmen boğazlarına dikkat etmediği zaman sık sık doktora gitmek zorunda kalıyor. Soğuk şeyler yiyip içemeyen Öztürk bademciklerinden oldukça muzdarip.

6-Tuba Ünsal

Defalarca yüksek ateş, nefes darlığı, karın ağrısı şikayetleriyle hastaneye kaldırılan Tuba Ünsal’ın dünyada çok az kişide rastlanan Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) adlı bir hastalığı var.Uzun süre tedavi gören Ünsal şimdilerde sağlığına kavuştu ama sık sık kontrollere gidiyor.

6-Meryem Uzerli

Uzun süre magazin gündeminde yer alan Uzerli,Tükenmişlik sendromuna yakalandığı için Almanya’ya tedavi görmeye gitmişti.Tedavisi bittikten ve çocuğunu dünyaya getirdikten sonra Türkiye’ye döndü.Şimdilerde böyle bir rahatsızlığı olmadığı gibi setlerde her zamanki gibi neşeli ve çalışkan.

7-Defne Samyeli

Defne Samyeli, 2000’de rahim kanserine yakalandığını öğrendi. New York’ta ameliyat geçiren Samyeli uzun bir tedavi süresinden sonra Türkiye’ye tamamen iyileşmiş olarak döndü.Şimdilerde böyle bir rahatsızlığı bulunmayan Samyeli’nin kadınlara tavsiye olarak sık sık jinekoloğa görünmeleri ve testler yaptırmaları gerektiğini söylüyor.

8-Arzum Onan

Manken ve oyuncu Arzum Onan önce lenf kanseri ile mücadele etti.Lenf kanserini yendikten sonra tiroid kanseri ile karşı karşıya kaldı.

9- Ajda Pekkan

Ajda Pekkan’ın yıllardır kalp hastası olduğu ortaya çıkınca daha önce 2 stent takılan kalbine rahatsızlığı tekrarlayınca 1 stent daha takılmıştı.Son zamanlarda bu rahatsızlığı olmayan Süperstarın kalp rahatsızlığı hala devam ediyor.

10- Tuğba Özay

Kadınlarda çok sık görülen fibromiyalji (kas-iskelet sistemi) hastalığına yakalanan Tuğba Özay, hastalığını atlatamadı ve hala tedavilerine devam ediyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

1
abelmega

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı