Ayrılmaz Dediğimiz Ama Ayrılan Ünlüler


0

Aldatılanlar, yüz üstü bırakılanlar, sevgisi bitenler gibi onlarca bahane kimi zaman flörtleri, kimi zaman ilişkileri kimi zaman ise evlilikleri bitiriyor. Hiç bitmez dediğimiz aşklar sönüp gidince de bize yeni aşklara inanmak için hiç bahanemiz kalmıyor.

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’ın görkemli bir törenle ilişkilerini evliliğe taşımaları hepimizi sevindiren bir haber olmuştu lakin iki yıl sonra ayrılacaklarını açıklayan çift tüm magazin dünyasını şoke etmişti.

Tüm dünya magazinini şoke eden bir diğer çift ise Anjelina Jolie ve Brad Pıtt olmuştu. Birbirlerine olan aşkları tüm dünyayı kasıp kavururken bir anda nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü ayrılan ve bunu gizli tutan çift hala daha gündemdeki yerini korumaktadır.

Evleneli 6 yıl olan ve bu evliliklerinden ikiz çocuklara sahip olan Tuğba Büyüküstün ve Onur Saylak aralarındaki krizi aşamadılar ve evliliklerini sonlandırdılar.

Şiddet gerekçesiyle ayrılmak isteyen ve herkesi şoka uğratan Johhny Deep ve Amber Heard çifti kan donduran bir şiddet dolayısıyla yollarını ayırdılar.

Survivor yarışması için ailesinden ayrılmak zorunda kalan Nagihan Karadere evine geri döndüğü zaman eşi Uğur Gökçe’nin onu aldattığını öğrenmiş ve kendisinden boşanmıştı. Yarışma boyunca kazanılan aile ödüllerinde Uğur Gökçe’nin eşine karşı samimi ve rahat tavırları ise hala hafızalardan silinmiş gözükmemektedir. Umarız ki gelecek ilişkilerinde aynı hata ve üzüntüleri yaşamaz ve daha mutlu ilişkiler yaşarlar.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
Derin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı