Bir İnternet Fenomeni Atakan Özyurt


0

1993 yılında Ordu’da doğmuş olan Atakan Özyurt, Arel Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Çektiği vine’lar sayesinde tanınan Fatih Yasin ile tanışan Atakan Özyurt sonrasında ikilinin birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmış oldular. Daha sonra ki zamanlarda da ikili Bilal Hancı ile tanışmış ve  sosyal medyada paylaştıklaı videolardan sonra Youtube da kafalar kanalını açarak kendine has tavırları ile etkileyici mizah anlayışı sayesinde kısa sürede sen sevilen fenomenler arasına girmeyi başardılar.

Genç Viner ve Samanyolu TV

Genç olduğu kadar başarılı da olan viner Atakan Özyurt, Fatih Yasin ile birlikte Samanyolu TV dizileri için parodiler çekmenin yanı sıra, Kalp gözü dizisini tiye alan vineları oldukça beğenilerek, makyajlı halleri ise tatlı ve sempatik bulunuyor. İkilinin Nisanur’un çilesi adlı kısa filmi ise son derece başarılı olup, filmin konusu ise imam hatipli olan Nisanur’un güzel sanatlar lisesindd okuma hayalidir.

Göz Altına Alınan Üç Fenomen

İha’nın geçmiş olduğu habere göre Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı’nın sosyal medya üzerinden yayınladıkları görüntülerde sanal kumar reklamının yapıldığının belirlenmesi üzerine üç internet fenomeni gözaltına alınmış. İstanbul Siber Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, youtube da ki kafalar kanalından yapılan 100.000 Tl ile 1 gün geçirmek adlı görüntüleri incelemeye alarak yaklaşık beş milyon kez izlenmiş olan görüntülerin yasa dışı sanal kumar sitesinin reklamını yaptığını belirlemesi üzerine harekete geçerek üç fenomeni göz altına almıştır.

Üçlü fenomenden olan Fatih Yasin kimdir?

1993 yılında İstanbul’da doğan Fatih Yasin, Arel Üniversitesi Uluslararası Lojistik bölümünde eğitimini tamamlamış youtuberdır. Akrep burcu olan youtuber, yedi saniyelik videolar çekerek fenomen olmayı başarmıştır. Pek tabii ki ünlü olunca yine kendisi gibi vine videoları çeken Atakan Özyurt ile tanışmış ve birlikte vine videoları çekmeye başlamışlardır.

Üçlü fenomenden Bilal Hancı Kimdir?

1989 yılında Trabzon’da doğan Bilal Hancı eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamlayarak çektiği vine’lar sayesinde tanınmaya başlamıştır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
Derin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı