Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Parfüm


0

Parfümlerdeki özelliği önce kısaca anlatmak gerekirse, kadınların parfümleri aslında erkekler için tasarlanmış parfümler olduğundan, bu sebeple kadınlardaki parfüm kokuları erkekleri kolayca etkilemektedir. Kadınlar öyle ki ferah ve taze kokuları severler, bazı kadınlar ise çiçeksi kokuları sever.

Erkeklerde kadınların üzerindeki hafif, fakat ferah, iç açıcı ve taze kokuları severler. Erkekleri etkilemek zordur derler, fakat işin aslı öyle değil. Erkekleri etkilemek çok zor olmuyor. Aksine bir parfüm kokusuyla erkekleri anında etkileyebiliyorsunuz.

Bazı erkekler sevdikleri kokuları öyle tanır ki, bir kadının üzerindeki parfümün markasını bile bilebiliyor. Parfüm kullanmak gerçekten bir insanı rahatlıkla etkilemenin yollarından bir tanesidir. Önemli olan nokta, kendinize göre en doğru olan parfümü bulmak.

Birçok erkek kadınların ferah kokulu parfümlerini sever. Bazıları çok fazla çiçeksi ve ağır kokulu parfümlerdir, fakat bazıları o kadar ferah ki, içiniz açılır. Hatta sadece erkekler değil, kadınlar bile o kokulara bayılır.

Okyanus kokuları erkeklerin etkilenebileceği tarzlarda kokulardır. Bunun yanı sıra sportif parfümler, erkekleri rahatlıkla etkileyebilir. Başta da belirtildiği gibi, erkek parfümleri aslında kadınlar için ve kadın parfümleri de erkekler için üretilmiştir. Bu sebeple erkekler kadın parfüm kokularına anında etkilenebiliyor ve kadınlar ise erkek parfüm kokularına anında etkilenebiliyor.

Parfüm mağazasına gittiğinizde erkek parfümlerini deneyin, mutlaka hoşunuza gidecektir, çünkü erkek parfümleri kadınlar için tasarlanmıştır. Erkekler için, kadın parfümlerinde ferah, okyanus veya hafif çiçek kokulu olması gerekir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
Derin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı