Geleceği Gören Kahinler


0
Kehanetler genç ve yaşlı olarak ayrım yapmayan bu konu herkesin dikkatini çekmekte.

 

Geleceği Gören Kahin Baba Vanga
Geleceği Gören Kahin Baba Vanga

Bunların başında yer alan ve herkes tarafından ismi bilinen Baba Vanga bu zamana kadar birçok kehanette bulunmuş ve bunların %80’lik bir kısmının doğru olduğu ispatlanmıştır. Bu kehanetlerin ona nasıl geldiği ve gelirken yaşadığı psikolojik etkenler gözaltına alınsa da bundan bir sonuç çıkmış değildir.

22 yıl önce ölen ve söylediği şeylerin çoğunun çıkması insanlarda büyük bir şok ve merak duygusu uyandıran Baba Vanga’nın sırları hala canlılığını koruyor. Baba Vanga’dan daha önce var olan ve köklü kehanetlere sahip olan bir diğer kâhinde Nostradamus diyebiliriz. Ülkemiz ile ilgili bir kehanette dahi bulunan ve bir kısım şifre çözücüler için bu kehanetin gerçekleştiği söylenen durum bizleri şok içerisinde bırakmıyor değil. Gölcük depreminin olacağını uzun yıllar öncesinde bilmesi ve bu üzücü durumun yaşanması belki de biz insanların böyle olaylara inancını arttırıyor.

Geleceği Gören Kahin Edgar Cayce
Geleceği Gören Kahin Edgar Cayce

Uyuyan Kâhin olarak bilinen Edgar Cayce bilinçlilik felsefesini bize tanıtan ve ispatlayan bir diğer kâhin olarak bilinmektedir. Astral seyahat yaparak bildiği kehanetleri yine astral seyahat yapmayı bilen herkesin başarabileceğini de söylemiştir.  Edgar Cayce’nin kehanetleri genellikle hastalıklar üzerinde olmuştur.

Bu kâhinlerin kehanetlerini neye göre ve ne şekilde gördüklerinin bilgisine ulaşamamakla beraber, gizemini hala sürdüren, insanda merak oluşturan bir konu olarak gündemde kalmaya devam ediyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
Derin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı