Hangi Şehirde Yaşamalısınız?


0
63 / 100

Hangi Şehirde Yaşamalısınız?

 

Hangi Şehide Yaşamalıyız?

 

tromso

Realist ve idealist bir insan mısınız? Bir de sakinseniz bu bize Norveç’in Tromso şehrini anımsatıyor. Dünya üzerinde en kuzeyde bulunan şehir olarak bilinen Tromso, tam da bu özelliklere sahip insanlara kucak açan bir yer. Ayrıca kuzey ışıklarının dansını izleyebileceğiniz en iyi yerlerden biri. Tamam, biraz soğuk bir yer ama  ruh halinize de ancak Tromso gibi bir şehir iyi gelebilir düşüncesindeyiz.

londra

Duygusal yönlerini çok zor ortaya koyan sağduyulu ve sabırlı kişiler  yağmurlu ve soğuk havalarda kendilerini oldukça huzurlu hissederler. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda İngiltere’nin başkenti Londra, tam da  yaşanması gereken bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Hüzünden beslenen bir kişi olduğunu düşündüğümüzde, Londra’nın kalabalık sokaklarında, başında beresiyle dolaşan o insanın kesinlikle böyle biri olma ihtimali yüksek gibi görünüyor.

milano

Hemen fark edilen yüksek bir enerjiniz mi var ?Kıpır kıpır, cıvıl cıvıl olan ve sürekli konuşma ihtiyacı hisseden bu kişi, görüntüsüne de fazlasıyla özen gösterirler. Dünya üzerinde sizi yaşamaktan en çok mutlu edecek şehrin İtalya’nın Milano şehri olduğu kanaatindeyiz. Prestijli, kültürlü ve bakımlı insanlar Milano’yu her daim sever.

havana

Duygusal yönleriniz çok gelişmiş ise farklı duygu durumlarını aynı gün içerisinde yaşayabiliyorsanız Ancak içinizde kopan fırtınalar bir kenara, genellikle neşeli tavırlarıyla dikkat çekiyorsanız ve sizin için eğlenmek, dans etmek ve romantizmin dibine vurmak hayatın temel taşları gibi ise bu şehri incelemesiniz. Böyle kişileri en iyi Küba’nın Havana şehri anlayabilir. Sokaklarında sürekli dans eden mutlu insanlardan biri olmak bir kişi için paha biçilmezdir. Metropollerden kopmadan ancak denize de yakın olan Karayipler’in incisi Küba,yaşanacak yerlerden biri.

ottawa

Akıllı, pratik ve düzen insanları çoğu zaman kendilerini dağınık olarak nitelendirirler. Ancak o dağınıklığın içinde bile matematiksel bir düzen olduğunun farkına varmazlar. Gerçek anlamda akılcı bir şekilde yaşayan kişiler için en ideal şehir, Kanada’nın başkenti Ottawa. Tıpkı kendi hayatlarında olduğu gibi hayatın olması gerektiği gibi farklı bir düzen içerisinde akıp gittiği Ottawa, onları oldukça mutlu edecektir. Hayat Ottawa’da biraz pahalı ve sürekli kar küremek zorunda kalacaklar ancak Ottawa bu özelliklerdeki kişiler için iyidir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
Derin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı