Enes Batur – Hayal mi Gerçek mi?

Enes içine kapanık bir çocuktur. Anne ve babası ile fazla vakit geçiremeyen ve bu sebeple çocuk yaştan bilgisayar ile arkadaşlık kurmayı öğrenmiştir.


0

Geçen yıl iki youtuber’ın karşılıklı sinema filmi çekmesinden sonra youtuber’ların sosyal medyadaki şöhretlerini sürdürebilecekleri açıklığa kavuşmuştu. Bu yıl ise yılın başlarında iddialı bir ismin daha filmi vizyona girmeye hazırlanıyor.

Youtube’da çektiği videolar ile 5 milyondan fazla takipçiye ulaşan bir isim Enes Batur. Onu genç kesimin neredeyse tamamı tanıyor, hatta seviyor. Genç youtuber, bu yıl kendisine verilip sonradan geri alınan bir ödül ile gündeme gelmişti.

Enes Batur’un Hayal mi Gerçek mi filminin konusu ise şöyle;

Bir şöhretle imtihan öyküsü gibi görünen filmde, Enes içine kapanık bir çocuktur. Anne ve babası ile fazla vakit geçiremeyen ve bu sebeple çocuk yaştan bilgisayar ile arkadaşlık kurmayı öğrenen bu çocuk arkadaş çevresinde kabul görememiştir. İlgi ve sevgi ihtiyacı duyan ve sevilme hayali kuran Enes, bir hayal kurar youtuber olmak ister. Fakat yaş dönemi itibariyle karşısında bir de sınav vardır. Ailesi, onu üniversite sınavına hazırlanması konusunda uyarırken artık hayalleri ve kendisine söylenenler arasında bir karar vermek durumunda kalacaktır. Ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

Peki kimdir Enes Batur?

9 Nisan 1998 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir ve Antalya’da yaşamını sürdüren Batur’un asıl adı Enes Batur Sungurtekin’dir. Antalya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde öğrenci olan Batur’un iki kardeşi vardır. Samimi ve eğlenceli kişiliği ile sosyal medyanın sevilen yüzlerinden biri haline geldi. İlk olarak oyun videoları ile dikkatleri üzerine çeken Enes Batur’un özellikle Happy Wheel serisi büyük beğeni kazanmıştır.

Youtuber dissleşmesi ile de ismini ön plana çıkaran Batur, parodi despacito gibi şarkılar ile de ön plana çıkmıştır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
Derin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı