İlk Günden Bugüne Sıla – Ahmet Kural


0

Bakışlarıyla gündeme düşen ve milyonların hayali haline gelen bir aşk…

Şiddet gibi bir konuyla oluşan bir ayrılık, avukat, polis, darp, öfke, anlaşılmazlık…

Bu yukarıdaki ikisi ne yazık ki aynı ilişkiye ait gerçekler. Ne oldu da bu hale geldi, ne oldu da bunlar yaşanıyor diyenler için hikayeyi derlemeye karar verdik. Objektif bir şekilde yaşananları yazdık !

 

Hem sesiyle hem de fiziğiyle en çok beğenilen isimler arasından görülen Sıla uzun süredir devam eden aşk orucunu bozmuştu. Sıla’nın Ahmet Kural ile aşk yaşadığı önce bir iddiaydı ancak iddialar doğrulandı. Sıla ve Ahmet Kural çifti bir anda Türkiye’nin en sevilen çifti oldular.

Biri harika bir sanatçı diğeri harika bir oyuncu ve bilikte öyle güzellerdi ki, şu sosyal medya görüntüsü buna bir kanıt.

Çift, herkes onların evlenmesini beklerken ayrılık haberiyle sevenlerini üzmüştü. Bu süreçte magazinde Sıla’nın bir arkadaşı ile buluştuğu ve bu arkadaş yüzünden çiftin arasının bozulduğu hatta Ahmet Kural’ın Sıla’ya tokat attığı iddiası ortaya atılmıştı. Ancak bunların hiçbirine dair bir kanıt yoktu. Yalnızca, ‘arkadaş’ olarak bahsedilen kişiyle çekilmiş bir yemek fotoğrafı internete düşmüştü. Ancak çiftin kendisi ve belki de yakın çevreleri dışında kimse gerçeğin ne olduğunu bilemez.

Aradan aylar geçtikten sonra çift evlenme kararıyla yeniden bir araya geldi. Herkes güzel haberler beklerken bir sabah erken saatte Sıla’nın savcılığa gidip sevgilisinden şiddet gördüğünü söyleyerek Ahmet Kural’dan şikayetçi olduğu an ülke büyük bir şok yaşadı. Darp raporları bir yanda, çiftin aşk görüntüleri bir yanda, kadına şiddet uygulanmış olma ihtimali, ve bunun ülkeye örnek olan ünlü isimler arasında olmuş olma ihtimali herkesin aklını bulandırdı. Sıla ve avukatının yaptığı açıklama, Sıla’nın şikayet ettiği kişinin ismini söylerkenki hali tüm ülkeyi üzüntüye boğdu. Güçlü kadın olarak görmeye alışık olduğumuz Sıla bu kez gerçekten çok kötü görünüyordu.

Sıla’nın şikayetini açıklama videosu için tıklayınız. 

Ardından tüm ünlüler başta olmak üzere tüm kadınlar ayaklandı ve kadına şiddete hayır vurgusu, bu kez ünlü ve ülkeye mal olmuş bir isimden hareketle daha önemli bir hal aldı.

Diğer yandan Ahmet Kural şöyle bir açıklama yaptı. 

Sonrasında ise detaylı olarak bir yazı paylaştı.

Sonrasında Ahmet Kural avukatı ile birlikte şu açıklamalarda bulundu. Tıklayınız. 

Darp raporu, Sıla ve Ahmet Kural’ın ifadelerinin bir kısmı da fotoğraflarda mevcut.

Tüm ülkenin yakından takip ettiği olaydan hareketle, ne sebeple ve ne şekilde olursa olsun kadına –  herhangi bir canlıya dahi şiddeti kabul etmiyoruz. Etmemeliyiz. Kimse sevgisi veya başka bir sebeple bir canlıya zarar veremez. Vermemeli. İlişkide yaşananlar, tarafların yıpranması, reklam diyenler, taraf tutanlar var ancak özetle anlamamız gereken tek şey, sağlıklı ilişkiler kurmamız gerektiği. Çünkü ilişkilerde önemli ve gerekli olan şey ne fiziksel görünüm ne maddi yeterlilik, sadece saygı ve uyum…


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
abelmega

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı