Kasım Ayı Burç Yorumları


0

2018 Kasım Ayı Tüm Burçların Aşk, İş, Para Yorumları (Koç, Başak, Arslan, Yay, İkizler, Kova, Yengeç, Aslan)
Burçlar – Teknolojinin altın çağını yaşadığı son yıllarca vatandaşlarda burç merakı artarak devam ediyor. Kasım ayı boyunca burcunuzda yaşanacak gelişmeleri takip edebileceğiniz haberimizi incelemeden geçmeyin. Özellikle aşk ve para yorumları, burç yorumlarında en çok aranan kısımdır.

Astroloji meraklısının sayısı bir hayli fazla. ”Fala inanma falsız kalma” dense de burçların yorumlarına hayatında bir kez bakmayan yoktur sanırım. 2018 yılının Kasım ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde bu ayın burç yorumları merak ediliyor. Burç, insanın doğum anında Güneş’in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Bir bilim dalı olan burçlar uzmanlar tarafından her burç haftalık aylık yıllık olarak yorumlanıyor.

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Aynı burçtan olan insanlarda, benzer davranışlar görülür. Bu da bize her burcun bir amacı olduğunu kanıtlar. Hangi burç dünyaya ne amaç ile gelmiş ise, özelliklerinden yola çıkarak tespitler yapılmış ve uzmanlar tarafından da doğrulanmıştır. Bu doğrultuda uzmanlar tarafından Kasım ayı burç yorumlarını araştırdık.Hergün astrologlar tarafından burçlar yorumlanıyor. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor.

Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2018 yılı Kasım ayındaki yorumları belli oldu. Kasım ayına özel tüm burçların aşk ve para yorumlarını araştırdık.

KOÇ

KOÇ Burcu Kasım 2018 tarihinde gelecekle ilgili konularda mücadelen artıyor. Sahip olduklarını geleceğin için nasıl yönlendireceğini hesaplıyorsun. ilişkilerinde karşındaki insanları değil kendini de sorguluyorsun. Karar aşamalarında son noktaya geliyor kesin kararlarını alıyorsun. Bitmesi gereken bir durum nihayete eriyor. Yeni başlangıçlara kucak açacağın bir döneme giriyorsun. Eş veya partnerden gelen bir para söz konusu. 8 Kasım’da Jüpiter Yay Burcu’na girerken iletişim, seyahat ve yayıncılıkta gelişime etki ediyor. 16 Kasım 2018’de Mars Balık Burcu’na geçiyor. Bu tarihten itibaren gelecekle ilgili verilen mücadelende sonuçlara ulaşıyorsun.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile çalışma koşulların değişebilir. Para akışı artıyor. Ortaklı işlerle ilgili öğreneceğin yeni şeyler var. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri yeni başlangıçları tetikliyor. Bu dönemde yeni bir ilişkiye ya da işe başlayabilirsin. Bu günlerde alınacak kararlar köklü ve daimi olacak.

Koç Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de zihinsel olarak rahatlama ihtiyacı duyuyor. Duygusal anlamda güvence istiyorsun. Bir süre akışta kalacaksın. Kendini güvende hissettiğin ortamlara çekiliyorsun. Enerjini ilişkine doğru yönlendirememekten endişe duyuyorsun. 16 Kasım 2018 de Merkür Retrosu başlıyor. Özellikle bundan sonra birlikteliğinde monotonluk oluşabilir. Bunu partnerinle arandaki bazı şeylere bağlamamalı, bu süreci sakin şekilde atlatmalısın.

Kasım 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde kaçma isteği var. Yaşanan ve konuşulan bazı durumlara dahil olmak istemeyeceksin. Hayatındaki huzursuzluğun bir sebebi olarak bunu görüyorsun. Kendini ifade etmekte zorlandığın bir dönemdesin. Çevrendeki insanların gereksiz sorunları ile ilgilenecek zamanın yok. Eğitim, ticari konular, kardeşler ve buna benzer konularla ilgili tamamlanmak için gerekli fırsatı bulabileceksin. Kendini nasıl geliştirebileceğinin cevaplarını arıyorsun.

Koç Burcu sağlığı Kasım 2018’de iyi görünüyor. Bebek sahibi olma düşüncesi hakim olabilir. Kötü alışkanlıklar varsa kurtulma isteği artıyor. Kilo almaya müsaitsin. Yağlı ve kalorili yiyeceklerden uzak durman gereken bir zamandasın. Zihinsel olarak kendini zorlamazsan sağlığınla ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsun.

BOĞA

BOĞA Burcu Kasım 2018 tarihinde daha özgür, farklı ve cesursun. Gözlerini açıyor, daha önce farkına varmadığın detayların farkına varıyorsun. Çevrende yaşayan bazı insanlarla bağlarını güçlendirirken, bazılarından uzaklaşıyorsun. Maddi anlamda yeni hesaplar yapacak, daha tutarlı davranacaksın. Düzenini değiştiriyorsun. Her adımını hedeflerini gerçekleştirmek adına atacaksın. Aşk hayatında her an her şey olabilir. Yeni sürprizlerle karşılaşman olası görünüyor. Süregelen ilişkiler derinleşiyor. Ciddi kararlarlar alınıyor. Odak noktan ve önceliğin kendin oluyorsun. Yanında yer alan ve sana destek olan seninle birlikte kazanıyor.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile yeni bir aşk başlayabilir. Evlenmeyi düşünüyorsan bunun için gerekli adımları atabilirsin. İlişkin varsa ilişkin farklı bir döneme girebilir.

23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri sana başarı getiriyor. Ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. İş arıyorsan iş teklifi alabilir veya iş başvurundan olumlu sonuç alabilirsin. Alacağın bir para varsa eline geçiyor.

Boğa Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de farklı etkilerle iç içe zamanlar geçiriyor. Geçmişin izleri tekrar karşına çıkabilir. Geçmişte yaşanan ve yarım kalan bir ilişki tekrar karşına çıkabilir. 8 Kasım’da Yay Burcu’na giren Jüpiter çıkmaza giren ilişkilere yeni şanslar tanıyor. Tartışma, küslük ve sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Uyum ve anlayış artıyor. Evlilik düşüncesi içinde olan çiftler ciddi gelecek planları yapıyor. Yalnız Boğa Burcu Kasım 2018 tarihinde hayatına yön verecek yeni biriyle tanışıyor.

Kasım 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde güven temalı konulara önem veriyor. Sözüne güvenmediğin insanlara karşı temkinlisin. Daha önce yaşanan bazı durumlar bazı insanlar hakkındaki düşüncelerini değiştirdi. Yaş tahtaya basmamak adına onlarla iletişiminde daha dikkatlisin. Seni yavaşlatan ilerlemeni durduracak olan işlerde yer almayacaksın. Sonunu görmediğin hiçbir şeye başlamak istemiyorsun. İkili ilişkilerinde samimi, sessiz ve sakinsin. Çok konuşan ağzı boş laf üreten biriyle münasebetine son vereceksin.

Boğa Burcu sağlığı Kasım 2018’de boğaz bölgesine dikkat edilmeli. Bademcikler ve sinüzit gibi rahatsızlıklara açıksın. Soğuk almamak adına gereken önlemler alınmalı. Yemek yeme konusunda da kendine hakim olamayabilirsin. İştahın giderek artıyor. Mide ve bağırsak hassasiyetine karşı lifli ve mineralli besinleri tercih edersen rahatsızlık hissetmezsin. Sinir sistemini de kontrol altına almanda fayda var.

İKİZLER

İKİZLER Burcu Kasım 2018 tarihinde girişimci ruhun ortaya çıkıyor. Anahtar kelimen değişim oluyor. Üzerinde baskı yaratan şeyleri kendinden uzak tutuyorsun. Aklına yatmayan işleri planlarına dahil etmeyeceksin. Değiştirmek istediğin ne varsa bu anlamda harekete geçiyorsun. Yapman gereken şey kararlı olmak. Bu ay bazı meraklı bakışların seni takibe alacağını söyleyebiliriz. Çevrenin ilgisini üzerine çekiyorsun. Sana sorulacak olan sorulara hazır ol. Yeni tekliflerle gelenler olacaktır. Çalışmalarında daha sosyalsin. Aşk hayatında, ilişkinde sergilediğin arkadaşça tavırların partnerinle arandaki sorunları ortadan kaldırmaya yönelik. Seni üzen duygu ve durumlardan uzak kalmaya çaba gösteriyorsun.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile bitmek bilmeyen bir savaş sona eriyor. Biriyle aranda uzun zamandır devam eden bir inatlaşmada anlaşma sağlanıyor. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri seni kazancına yöneltiyor. Maddi konularda yeni planlamalar yapıyorsun. Harcamalarında daha dikkatli olacaksın.

İkizler Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de bir anlamda rutine bağlıyor. Aşktan öte farklı duygular içindesin. Bunu da ilişkine yansıtıyorsun. Sevdiğin insanla aranda oluşan önemsiz sorunları büyütmeden halledeceksin. Bu gibi durumlarda bir süre sessiz kalarak yatışmayı deniyor ve işe yaradığını görüyorsun. Kendini özel hayatında iyi hissedeceğin bir aya giriyorsun. Öz güvenin artıyor. Evliysen eşinle aranda uyum ve huzur dengesi oluşuyor. Bekarsan karşına çıkan aşk fırsatlarını değerlendirmeye alıyor ama hemen ciddi adımlar atmayı düşünmüyorsun.

Kasım 2018’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde daha samimi. Yerine getiremeyeceğin sözler vermiyorsun. Bazı meseleleri tekrar ele alacak uygun yöntemler geliştirerek çözüme kavuşmasını sağlayacaksın. Aile hayatında her zamankinden fazla önem veriyorsun. Anne baba figürleri ile ilgilisin. Çevrendeki bazı gereksiz insan topluluğuna fırsat vermeyeceksin. Özellikle niyeti bozuk olan biri var ki ona çok dikkat etmelisin. Hukuk alanında işlerin varsa bu ay ciddiyetle üzerine gitmelisin. Detayları gözden kaçırmaman gerekiyor.

İkizler Burcu sağlığı Kasım 2018’de dış etkenlere duyarlı görünüyor. Kendini haddinden fazla yoruyorsun. Uyku düzenine, beslenmene özen göstermeli mümkün olan her fırsatta dinlenmelisin. Unutma ki hasta olduğunda her işin yarım kalır. Zihinsel anlamda çevrende yaşanan bazı durumlardan etkilenebilir, başkalarının dertlerine kendi derdin gibi üzülebilirsin. Bunu yapmaman senin yararına olur. Konsantrasyonunu ve enerjini emen çevrelerden uzak durmanı tavsiye ederiz.

YENGEÇ

YENGEÇ Burcu Kasım 2018 tarihinde kendini, ilişkini, çevreni, çevrendeki insanları ve yeteneklerini test ediyorsun. Yoğun şekilde düşünüyor ve çalışıyorsun. Bugüne dek yaptıkların ile yapmak istediklerini kıyaslayacak yeni ve etkili kararlar alacaksın. Bir anlamda kapasiteni merak ediyor aynı zamanda sınırlarını biliyorsun. Çalışmaların ve ilişkin arasındaki dengeyi koruma ihtiyacı duyacaksın. Ruhsal gelişimine ve sağlığına önem vereceksin. Aile içinde sana dayatılan bazı konularda geçici problemler yaşayabilirsin. Görüştüğün ve ele aldığın bir projenin iptal olması söz konusu. Ardından gelen yeni işlerle önünde yeni kapılar açılıyor. Ay ortasından sonra değerlendirebileceğin güzel fırsatlarla karşılaşıyorsun. Ay sonuna doğru uzaklar yakın oluyor ve uzun zamandır görmediğin birini görüyorsun.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri seni bir nevi rekabete sürüklüyor. Kendinle ve bazılarıyla rekabet edecek konularda yer alacaksın. Kendine olan güveninden ve fikirlerinden asla ödün vermiyorsun. Çalışmalarından biriyle ilgili beklenmedik güzel gelişmeler yaşayacaksın. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri bakış açının değişerek gelişmesini sağlıyor. Sana yeni ufuklar açacak yeni biriyle tanışıyorsun.

Yengeç Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de tutkulu ve istekli. Yaşamak istediğin şeylerle ilgili daha fazla vakit kaybetmek istemiyorsun. Sevdiğin insana karşı daha duyarlı ve vericisin. Sorunları susarak, uzaklaşarak halletmek yerine konuşmayı deniyorsun. Bu daha etkili oluyor ve aradaki mesafeyi sıfırlıyor. Aranızdaki aşk enerjisi artıyor. İlişkiniz konusunda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Birlikte almanız olası kararlar var. Ay ortasından sonra hedef belirliyor, geleceğe yönelik ciddi konuşmalar yapıyorsunuz.

Kasım 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde geri planda yer alıyor. Kendini baskı altında hissettiğin durumlar var. Özgür ruhuna ters düşen yaklaşımlara karşı tepki gösteriyor ve zaman zaman ailenle ters düşüyorsun. Çevrendeki insanların ihtiyaçlarına yönelik hareket etmekten kendi ihtiyaçlarını unuttuğun zamanlar oluyor. Arkadaş çevrende değişime gidebilirsin. Bazı eski arkadaşlarının yerini yenileri alabilir. Sosyal hayatın yeniden canlanıyor. Etkinliklere zaman ayırıyor bu sayede kendini yeniliyor, motive oluyorsun.

Yengeç Burcu sağlığı Kasım 2018’de iyi, aynı zamanda hassas görünüyor. Aşırı yoruluyor, aşırı şekilde de dinlenme ihtiyacı duyuyorsun. Geceleri geç yatmak bedenini yıpratarak sağlığını olumsuz etkiliyor. Belirgin bir rahatsızlığın olmasa da sıklıkla halsiz kalıyorsun. Bu nedenle enerji verici doğal besinle almalı, mümkün olduğunca erken yatmalı ve egzersiz yapmalısın.

ASLAN

ASLAN Burcu Kasım 2018 tarihinde kendini her anlamda yenilemeye devam ediyorsun. Hayatı daha ağırdan alacaksın. Atacağın hiçbir adımda acele etmiyorsun. Kendine ve düzenine verdiğin önem artıyor. Maddiyatı diğer duyguların önüne koyarak yaşamını buna göre yeniden şekillendirmek isteyebilirsin. Sana ve fikirlerine değer vermeyen insanları sen de ciddiye almıyor hatta görüşmüyorsun. Önceliklerin değişiyor. Aşk hayatında ön yargılısın. Deneyimlerine dayanarak yaşıyorsun. Şu an yaşadığın bazı şeylerin nereye varacağını kestirebilecek yetenektesin. Hislerine her zamankinden daha fazla güveniyorsun. Kazancında büyük değişimler yok. Ancak bu ay daha tutumlu ve dikkatlisin. Gereksiz yatırım ve harcamalardan uzak duruyorsun.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile kendine yeni hedefler belirliyorsun. Üzerinde durduğun bir konuda hırs ve azimle ilerlemeye devam edecek, bu dönemde daha fazla zaman ayıracaksın. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile beklemeye sabrın olmayan bir konuyu kestirip atabilirsin. Özel hayatınla ilgili dikkatli olman gereken zamanlar. İlişkinde ayrılık noktasına gelebilirsin.

Aslan Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de arzu ve isteklere dayalı ilerliyor. Duygularına her zamankinden fazla önem veriyorsun. Sevgiden önce güvenmek ve saygı duymak istiyorsun. Belirsizliklere isyan edeceksin. İlişkin varsa partnerinin çekimser ve gizemli bazı davranışlarına kafayı takabilirsin. Ancak bu yönde büyük tartışmalar yapmak sana göre değil. O nedenle iletişimle halledemediğin noktada birlikteliğine son verebilirsin. Ay ortasına kadar belirsiz ilerleyen bu durum ay sonunda netleşiyor. Evliliklerde aşktan çok arkadaşlık hüküm sürüyor. Çiftler bu ay kendi kişisel alanlarında daha fazla vakit geçirmek istiyor. Bekar Aslan Burcu aşk hayatında bu ay aktif ve eğlenceli günler var. Birden fazla yakınlaşma yaşayabilirsin.

Kasım 2018’de Aslan Burcu aile ve ilişkilerinde yeni saptamalarda bulunuyor. Sana hitap etmeyen kişileri akraban bile olsa listenden atıyorsun. Sosyal ortamlarda uzak durduğun insanlar var. Bu yönde mesafeni korumaya devam edeceksin. Bazıları seni kendini beğenmiş olarak görse de sen kendi alanında gayet mutlusun. Seviyesiz insanlarla seviyesiz muhabbetlere dahil olmuyorsun. Arkandan konuşulan ve kulağına gelen dedikodulara tepkin oldukça sakin. Çevrendekiler seni hem kıskanıyor hem de takdir ediyor. Aile büyüklerinden alacağın bir haberle ay sonuna doğru bir seyahate çıkacaksın.

Aslan Burcu sağlığı Kasım 2018’de oldukça iyi görünüyor. Spora ve dinlenmeye yeterince zaman ayıramayabilirsin. Fiziksel olarak çok sağlıklısın ama ruhsal anlamda bazen zorlanıyorsun. Onu da sevdiğin şeyleri yaparak geçiştireceksin. Her konuda gerçekçi olman daha huzurlu ve stresten büyük oranda uzak kalmanı sağlıyor. Alerjik reaksiyonlara karşı biraz daha dikkatli olursan büyük sıkıntılar yaşamazsın.

BAŞAK

BAŞAK Burcu Kasım 2018 tarihinde içinde bulunduğun şartları değerlendiriyorsun. Kafanda birden fazla düşünce olması almak istediğin kararlar yönünde seni zorluyor. Bazı konulara olan sabrın azalmış görünüyor. Yine de atmak istediğin adımlar için zaman gerektiğini düşünüyorsun. Belli oranda birikimin olsa da daha fazlasına ihtiyaç duyacaksın. Yaşam standartlarını yükseltmek ve geleceğini güvence altına almak için yeni bir işe al atabilirsin. Çevrenden ayrılmayan ve sürekli sana akıl veren birine olan güvenin sarsılabilir. Onun attığı bazı yanlış adımlar bakış açını değiştiriyor. Birlikte yapacağın bir işi bu anlamda iptal edebilirsin. Aşk hayatında çoğunlukla sakinsin. Tahammül sınırını zorlayan bir konuda zorluklara göğüs germeye devam ediyorsun. Çocukların varsa onlardan alacağın bir haberle yola çıkabilirsin.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri geleceğini yakından ilgilendiren yeni gelişmeleri karşına çıkarıyor. Yakınlarından biriyle bu dönemde yapacağın bir görüşmeyle kendine farklı yönler belirlemek isteyebilirsin. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile içe dönük düşünüyorsun. Tek başına hareket etmek istediğin bir konuda kendini baskı altında hissedebilirsin. Yapmaman belki de daha hayırlıdır. Bir de böyle düşün ve şartları zorlama.

Başak Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de daha tedbirli olmayı deniyor. Dağılmaları önlemek adına sakin olmayı tercih edeceksin. Olan biten ve söylenen şeylerden en fazla sen etkileniyorsun. İlişkinde sorun yaratan şeyleri ortadan kaldırmak için partnerinle uyum içinde olmaya özen göstereceksin. Bir süre bu tavrını koruyorsun ancak tahammül sınırını aşan şeyler yaşaman olası görünüyor. Sen yine de sakin kalmaya çalış. Bilerek seni çileden çıkarmak isteyen insanlar var. Onlara bu fırsatı asla verme. Hem fiziksel, hem de ruhsal anlamda kendine çeki düzen vermek için kişisel alanında keyifli vakitler geçirmen gerekiyor.

Kasım 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde duygu ve düşünceler arasında gidip geliyorsun. Dengede tutmak istediğin şeyler var. Yakın akraba ve çevreyle olan sohbetlerinde ister istemez duymak istemediklerini duyuyorsun. Ortaya atılan bir konuda kendini savunmak zorunda kalabilirsin. Ancak bunu yapmasan daha iyi olur. Bırak kim neye inanmak istiyorsan ona inansın. Arkadaşlarınla daha fazla bir araya geliyor, birlikte eğlenceli vakitler geçiriyorsunuz. Birinin hayatıyla ilgili öğreneceğin gelişmeler seni şaşırtacak nitelikte. Onun derdini içselleştirerek kendi derdin gibi sahip çıkmasan iyi edersin.

Başak Burcu sağlığı Kasım 2018’de her zamankinden daha iyi. Kendine daha fazla önem vermen gereken bir döneme adım attın. Sağlığın hassas. Özellikle alerjik durumlara ve ani hava değişimlerine dikkat edilmeli. Hasta olduğunda kolay iyileşemeyen biri olduğundan seni güçlü kılacak besinlerle beslenmeye özen göstermelisin. Bunun dışında en önemlisi de ruh sağlığın. Yaşananları ve olası yaşanabilecekleri düşünerek karamsarlığa kapılmamaya bak.

TERAZİ

TERAZİ Burcu Kasım 2018 tarihinde kazancın, çevren, sosyal yaşantın, plan ve projelerinde yapacağın yenilikler var. Kendine olan güvenin artıyor ve bu da hayatına olumlu şekilde yansıyor. Yakın çevreden birinin beklenmedik desteği ile hızlı yol alıyorsun. Yürürlüğe koymak istediğin bir konuyu acaba olur mu olmaz mı demeden bu ay ortasında ele alıyorsun. Sosyal hayatındaki paylaşımlar artıyor. Sende merak uyandıran bazı yaşananların cevabını bulacağın ortamlara gireceksin. Aşk hayatında kafandaki soru işaretleri ortadan kalkıyor. İlişkin varsa partnerinle açık şekilde konuşacaksın. Çözemediğin sorunların üzerine gitmiyorsun. Eski bir dostla yaşadığın kırgınlık son buluyor. Miras, hisse, para gibi bir konuda yapılacak yeni görüşmeler var.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri bugüne kadar verdiğin mücadelelerin olumlu sonuçlarını getiriyor. Öz güven patlaması yaşıyor, üzerine gittiğin konuların hepsinde başarı sağlıyorsun. Bu dönemde gerçekleştirmek istediğin bir şey varsa tam zamanı diyebiliriz. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile kendi her anlamda toparlıyorsun. Bunu da hayatında belirgin şekilde hissedeceksin. İlerlemek istediğin konulara hız vereceksin.

Terazi Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de durağanlığını koruyor. Çaba sarf ettiğin ve emek verdiğin bir ilişkiye sahipsen gelecekle ilgili yeni oluşumlar içine girebilirsin. Partnerinin ailesi ile ilgili sorunları var. Bunların hallolması için kendinize zaman vermelisiniz. Zaten sen de olumsuz şartların üzerine gitmiyor, akışa bırakıyorsun. Bunun yerine aranızdaki enerjiyi güçlendirecek etkiler yaratacaksın. Evliysen bebek sahibi olmak isteyebilir, bunun için harekete geçebilirsin. Bekar bir teraziysen ay sonuna doğru karşına ciddi düşüneceğin biri çıkabilir.

Kasım 2018’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde para önemli bir yer tutuyor. Yeni bütçe planları yapılıyor. Çevrendeki bazı insanlarla arandaki münasebeti test edeceksin. Sana yarar sağlamayan vakit kaybettiren insanlardan uzak kalmak isteyecek, bu sayede çalışmalarına yöneleceksin. Hayatınla ilgili dışarıdan gelen baskılarla ve zorluklarla daha iyi baş ediyorsun. Devre dışı bırakmak istediğin bir meselede başarılı oluyorsun. Fazla durgun halinde sıyrılıp bu hayatta ben de varım dediğin güçlü bir aya adım atıyorsun sevgili Terazi Burcu.

Terazi Burcu sağlığı Kasım 2018’de daha da iyi. Zihnin yüksek farkındalığa ulaşıyor. Kaygı ve endişelerinden kurtuluyorsun. Bu da olumlu şekilde beden sağlığına yansıyor. Kendini güçlü ve enerjik hissedeceksin. Kullandığın belli ilaçlar varsa bu ay içinde gerek duymayacaksın. Kronik bir rahatsızlığa sahipsen yavaş yavaş kurtulabilirsin. Ara ara yaşadığın baş ağrılarını hissetmeyeceksin bile. Bu sayede düşünsel hayatın sağlığı ne derece etkilediğini fark edeceksin.

AKREP

AKREP Burcu Kasım 2018 tarihinde hayatında güvence istiyorsun. Geleceğini ve sevdiklerini garanti altına almak adına yeni girişimlerde bulunacaksın. Elinde olanı çarçur etmemek için yeni bir yatırım yapabilirsin. Sevdiklerini koruma ihtiyacı duyuyorsun. Bu yönde güzel adımlar atacaksın. İlişkilerinde iyimsersin. Seni rahatsız eden tiplerden ve fikirlerinden uzak duruyorsun. İçinde bulunduğun bir davan varsa bu dönemde lehine gelişmeler yaşayacaksın. Şartlarını yeniden düzenliyor, kendine özgürce hareket edebileceğin bir alan yaratıyorsun. Aşk hayatında bağlayıcı tutum sergiliyorsun. Endişe ettiğin, güven duymadığın basit şeyleri abartmaya meyillisin. Bu anlamda ilişkini zedeleyici davranışlarda bulunabilirsin.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile daha aktif ve girişimcisin. Hızlı düşünecek, gelecek planlarını devreye sokacaksın. Eşini ya da partnerini ikna etmen bir konuda başarılı oluyorsun. Onun da desteği ile daha hızlı yol alacaksın. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri eskiye dair bir meseleyi yeniden gündeme getiriyor. Beklenmedik gelişmelere karşı hazırlıklı ve tedbirli olmalısın.

Akrep Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de yüksek ego ile ilerliyor. İlişkide yönetici taraf sensin. Karşı taraf üzerinde belli zamanlarda baskı yaratıyorsun. Onunla yaşadıklarının özel ve kalıcı olmasını isteyecek bu yönde farklı etkiler yaratacak davranışlarda bulunacaksın. Ancak beklediğin tepkiyi alamadığında hayal kırıklığı yaşaman olası görünüyor. Üzülerek içselleştirmek istemiyorsan beklentilerini sınırlamalısın. Kalbin boşsa kısa süreli aşklar içinde olman mümkün görünüyor. Bu ay gireceğin ortamlarda ilgi uyandırıyor, yaptığın sohbetlerden keyif alıyorsun.

Kasım 2018’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde değişim yaratmak istiyor. Çevrende bilmediğin gizli saklı şeyler ortaya çıkıyor. Öğrendiklerin karşısında önce şaşırıyor, sonra konuyla ilgili fikrini bildiriyorsun. Ancak hiçbir oluşumun içine doğrudan dahil olmayacaksın. Yakın akrabalarından birinin sana karşı olan ve sık sık tekrarladığı bencil davranışları can sıkıcı bir hal alabilir. Bunun sonucunda ona mesafe koyman olası görünüyor.

Akrep Burcu sağlığı Kasım 2018’de ufak tefek pürüzler yaşayabilir. Önemsiz gelip geçici sağlık sorunları hayatının kalitesini etkileyecek nitelikte değil. Ancak büyümemesi yönünde tedbir almanda fayda var. Kronik bir sorunun varsa özellikle dikkat etmelisin. Eklem rahatsızlıklarına karşı hassas görünüyorsun. Zaman zaman artan ağrılar için doktor kontrolünden geçmen iyi olabilir. Gereksiz ilaçlar kullanmamaya özen göstermen gerekiyor.

YAY

YAY Burcu Kasım 2018 tarihinde iş, kazanç alanında çok şanslısın. Bir işe girebilir, iş kurabilir ya da var olan işini geliştirebilirsin. Para kazanmak adına en güzel zamanlar diyebiliriz. Geleceğini bu dönemde yapacağın sağlam ve uzun vadeli çalışmalarla garanti altına alabilirsin. Aile kurmak, genişletmek için de güzel bir dönem sayılır. Ancak ikisini aynı anda gerçekleştirmek biraz zor olabilir. Daha sağlam temeller kurmak için bir konuyu ele alman daha sağlıklı olacaktır. Yapacağın yolculukların hepsinden olumlu sonuçlarla dönüyorsun. Beklediğin bir haber ay ortasına doğru geliyor. Bu haberle birlikte üzerinde çalıştığın işe hız veriyorsun. Kardeşlerle yapacağın yeni görüşmelerden etkili ve kesin sonuçlar çıkıyor. Birlikte güzel işler yapacaksınız. Ailenin desteğini alacağın güzel bir zamandasın.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri bir değişimi işaret ediyor. İşini, evini, çevreni veya bunlardan birini değiştirebilir, yeniden düzenlemeye gidebilirsin. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmiyor, kendi gözlemlerine dayanarak etkili değişimler yapıyorsun. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile karşına çıkan farklılıklara önem veriyorsun. Daha esneksin ve bu sayede fırsatlardaki detayları kaçırmıyorsun.

Yay Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de var olan ilişkisini ilerletebilir, yuva kurabilir ya da var olan ailesini genişletme kararı alabilir. Özel hayat adına en güzel zamanlardan birindesin. Partnerine karşı anlayışlısın. Bir sıkıntı oluştuğunda birlikte çözmeyi tercih ediyor, kendi kendine kararlar almıyorsun. Bu da aranızdaki güven ve uyumun yükselmesini sağlıyor. Kendini de onu da arzu etmediğin durumlar içine sürüklemiyorsun. Aileni çevrendeki her şeyin önüne koymuş durumdasın. Bekarsan karşına hayatına yön verecek sağlam biri çıkabilir.

Kasım 2018’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde güzel etkileşimler var. Aile büyükleri, kardeşler, kuzenler ve yakın çevrenin de içinde olacağı görüşmeler yapılıyor. Her konuda söz sahibisin ve fikirlerine önem veriliyor. Kendini iyi hissedeceksin. Birlikte alınacak yeni bir kararla farklı bir sürece girilecek. Arkadaş ve dost çevrendeki iletişimi daha fazla önemsiyorsun. Bazı planlarını yeniden gözden geçirecek gerekirse bir kısmını ertleyecek ya da iptal edeceksin. Herkesle her ortama girmiyor, son derece seçici davranıyorsun.

Yay Burcu sağlığı Kasım 2018’de yeni sorunlar yaşamıyor. Hayatına getireceğin yeni düzenle ilgilisin. Stresten uzak durmaya çalışıyor ve büyük oranda bunu başarıyorsun. Kas hassasiyetin var. Bazı günler aşırı yorgunluktan kaynaklanan basit ağrılar hissedebilirsin. Bunu da dinlenerek halledeceksin. Psikolojindeki olumlu enerji yükselerek devam ediyor. Bunu korumaya çalış ve kilo kontolünü ihmal etme.

OĞLAK

OĞLAK Burcu Kasım 2018 tarihinde enine boyuna düşündüğün konularda harekete geçiyorsun. Sağlam olduğunu düşündüğün ve büyük beklenti içine girdiğin meselede yanılmayacaksın. Zaten planların arasında yer alan bu duruma oldukça fazla güveniyorsun. Alacağın yeni bir teklif ve tanışacağın yeni biri hayatına olumlu şekilde etki edecek. İyi hesap kitap yapman gereken bir sürece giriyorsun. Her alanda şanslı sayılırsın. Özellikle kazancında belirgin bir artış yaşanıyor. Çevrende olumsuz düşüncelere sahip olan insanlardan son hızla uzaklaşman gerekiyor. Enerji vampirleri iş başına geçiyor. Sen bunların farkındasın ve gerekeni mutlaka yaparsın.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile kendinden emin şekilde yol alıyorsun. Uzun vadede başarılı işler yapacaksın. Finansal sorunlarını aşıyorsun. Garantici hareket etmen ve risk oranını en düşük seviyede tutman kazancını artıran şey oluyor. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri gözden geçirmen gereken bir konuyu ortaya çıkarıyor. Geçmişten gelen bu durumu geleceğe taşıyıp taşımamakta karar alacaksın.

Oğlak Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de duygusal görünüyor. İçinde yaşadığın şeyler var ve bunları kimse bilmiyor. Dışarı karşı bu konuda oldukça ketumsun. Enerjin çok güzel ama bunu karşı tarafa yeterince yansıtamıyorsun. Ruhsal anlamda konfora ihtiyaç duyacaksın. Kendine ait zamana, düşünmeye ve ortama ihtiyacın var. Partnerinle geçirdiğin zaman kadar yalnız kalmaya da ihtiyaç duyuyorsun. Özgürleşme isteğin artıyor. Çalışma ve günlük hayata ayırdığın zamanın çokluğu aynı ilgiyi aşk hayatına vermeni zorlaştırıyor. Bekarsan bu ay içinde tanışacağın yeni insanlar konusunda acele kararlar alma.

Kasım 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkileri oldukça ılımlı. Onlara hizmet etmeyi seviyorsun. Mutlu olmaları için güzel etkiler yaratacak, bu sayede sen de mutlu olacaksın. Daha önce yaşanan sıkıntılar bu ay içinde tümüyle aşılıyor. Her şey yerli yerine oturuyor. Aile büyükleri ile daha fazla ilgilisin. Çevrendeki bazı insanlar veya birlikte çalıştığın kişilerle aranda yaşanacak olası yanlış anlaşılmalar var. İyi niyetini kullandırtmamaya özen göster. Etrafındaki olaylara gereğinden fazla hassas olma. Zaaflarında yararlanmaya çalışanlar olduğunu asla unutma.

Oğlak Burcu sağlığı Kasım 2018’de dirençli görünüyor. Sen yine de sağlığınla ilgili gelişigüzel hareket etmemeye çalış. Eklem ağrılarına karşı basit egzersizler yapabilirsin. Ağız ve diş sağlığına karşı gereken önlemleri alman iyi olur. Gereksiz melankolik duygulardan uzak kalmak hem ruh hem de beden sağlığını koruyacaktır. Uykusuz kalmaman ve bol bol dinlenmen gereken bir döneme giriyorsun.

KOVA

KOVA Burcu Kasım 2018 tarihinde iş hayatın, kazancın ve sağlığın ön planda. Dikkatlice gözden geçirmen gereken durumlar var. Seni rahatsız eden duygulardan uzak durman gerekiyor. Önce beden sağlığın sonra işlerin önem sırasında. Kendini iyi hissetmediğin zamanlarda mutlaka dinlenmeli, önemsediğin bir rahatsızlığın varsa doktora görünmelisin. Maddi alanda atacağın adımlarda başarı geliyor. Yine de dikkat etmelisin. Dürüst ve samimi insanlarla yol alman, ileride oluşabilecek olası sorunlara engel olacaktır. Sana faydası olmayan kişileri yolun kenarında bırak ve yoluna devam et. Niyeti bozuk birkaç kişinin aklına ihtiyacın yok. Aile ve çevrende de gereksiz muhabbet ve dedikodu yapan insanlar var. Aynı şekilde onları da devre dışı bıraksan iyi olur.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile hayatındaki bir karışıklık ortadan kalkıyor. Netleşmesini istediğin işin netleşiyor ve huzur buluyorsun. Sıradan işlerde yer almıyorsun. Tanışacağın yeni insanlarla alacağın yolda yeni ufuklar keşfetmen olası görünüyor. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile duygu ve düşünceler arasında kalıyorsun. Aklından geçenler hislerini altüst edecek nitelikte. Bu dönem özellikle aşk hayatını derinden etkileyebilir.

Kova Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de geçmiş tecrübelerinden yola çıkarak ilerliyor. Karşı tarafın çıkarlarını yeterince gözetmiyor olabilirsin. Bunun da kendince sebepleri olduğunu düşünüyorsun. Devam eden ilişkilerde bazı kararlar askıya alınıyor. Sorunlu birlikteliklerde yol ayrımı görünüyor. Evli Kova Burcu Kasım 2018 tarihinde yakın çevrenin etkisi altına giriyor. Ailelerin devrede olduğu bazı durumlar özel hayatı olumsuz etkiliyor. Güven temalı konularda belli görüşmeler yapılıyor.

Kasım 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerinde inişli çıkışlı bir yol izliyor. Kendine olan saygını ve değerini kaybetmek istemiyorsan tartışma ortamlarında susmayı dene. Kalitesiz insanlar seni istemediğin durumların içine sokabilirler. Sakin ve tutarlı biri olmana rağmen seni çileden çıkaracak nitelikte durumlarla karşılaşıyorsun. Aile içi ciddi kararlarda bir süre daha beklemende fayda var.

Kova Burcu sağlığı Kasım 2018’de son derece hassas. Sağlığına gereğinden fazla dikkat etmen gerekiyor. Zamanında yaptığın ihmalkarlıklar nedeniyle yeni sorunlar yaşayabilirsin. Bu günlerde altından kalkamayacağın sorumluluklardan uzak durmanı öneriyoruz.

BALIK

BALIK Burcu Kasım 2018 tarihinde bazı kararsızlıklar yaşıyorsun. Tam olarak ne yapmak istediğini bilmediğin durumlar var. Söylemek isteyip de söyleyemediğin bir sürü şeyin içinde biriktiği bir döneme giriyorsun. Bu nedenle olası öfke patlamalarına karşı dikkatli olmanı öneriyoruz. Ruhsal olarak her an yenileniyorsun. Yanı sıra baş edemediğin duygular da yok değil. Özel yaşantınla ilgili kafa karışıklıkların hiç bitmiyor. Yaşananları kuşku seviyesine taşımamalı, hayatı olağan akışına bırakmalısın. Ha zaten öyle yapıyorsun ancak güvensizliğin bir çok şeyi yaşamana engel oluyor sevgili Balık Burcu. Çoğu konuda çok şanslı olmana rağmen kendini şanssız olarak nitelendiriyorsun. İletişim son derece önemli görünüyor. Çevreden gelen etkilerden olumsuz enerjiler yüklenmemeye çalış.

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile hayatında radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Ancak olaylara karşı yaptığın keskin değerlendirmeler seni bundan alıkoyuyor. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile sezgilerin daha güçlü hale geliyor. Eskilerden gelen biri duygularını allak bullak edecek. Bu etki çok uzun sürmese de seni ciddi anlamda etkileyecek.

Balık Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de farklı etkilere maruz kalıyor. Yaşanıp bitmiş bir aşkın tekrar karşına çıkması olası görünüyor. Ya da tartışmalı şekilde ayrıldığın biriyle yeniden münakaşa edebilirsin. Birlikteliğin varsa duygularını ortaya koymakta zorlanıyorsun. Bunun sebebi olarak onun sana karşı olan dengesiz davranışlarını gösterebilirsin. Kendi dünyanda ve kişisel alanında daha fazla vakit geçiriyorsun. Bol bol kitap okuyacak, yazacak, kendini iyi hissedeceğin etkinlikler içinde yer alacaksın.

Kasım 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinden biraz uzak kalıyor. Maddi manevi ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni mücadeleler içine gireceksin. Çevrende sana destek olan bazı arkadaşlarınla bu dönemde daha sık görüşebilirsin. Proje konularını birlikte değerlendiriyor, yenilerini yapmak için kolları sıvıyorsunuz. Senin bilgi sahibi olduğun, uzmanlık alanın olan bir konuda senden yardım isteyecekler. Yanı sıra kırgın olduğun bir arkadaşınla sizi barıştırmak için araya girenler var. Genel olarak gelişmelerden memnun kalacağın bir ay yaşayacak ve kapatacaksın.

Balık Burcu sağlığı Kasım 2018’de ortalama seviyelerde ilerliyor. Ruhsal ve psikolojik sağlığın her şeyin önünde geliyor. Çevrende yaşanan olumsuzluklardan iki kat etkileniyorsun. Diğerlerinin sorunlarını kendi sorununmuş gibi ele alman seni büyük oranda yıpratıyor. Özellikle bu ay bunu yapmamaya özen göstermelisin. Bedenin de bir nevi hassas görünüyor. Ayaklarını ve baş bölgeni sıcak tutarsan olası üşütme ve ağrıları yaşamayabilirsin.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
abelmega

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı