Söz Dizisinin Bahar’ı Aybüke Pusat


1

Güzelliği ve başarısıyla dikkat çeken oyuncu Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı ve Bale bölümünden mezun olmuştur. Dans ve piyano eğitimlerini alan genç ve yetenekli oyuncu balerin olmayı tercih etmiştir. Daha sonralarda da eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde devam eden oyuncu 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında üçüncü olarak dereceye girmiştir. Türkiye de düzenlenen yarışma da üçüncü olması sebebiyle ülkemiz adına yine aynı sene yapılan Miss Earth’a da katılma şansı yakalamıştır. Halen eğitimine devam eden yetenekli oyuncı 1,72 boyunda ve Balık burcudur.

Aybüke Pusat ve Oynadığı Diziler

Güzel oyuncu Aybüke Pusat, kariyerine oyuncu olarak devam etmeye karar vermiş ve Medcezir dizisi ile de oyunculuğa adım atmıştır. Medcezir dizisinim başrollerini paylaşan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ile birlikte dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır

. Büyük çıkışını ise 2017 yılında yayınlanmaya başlayan Söz dizisinin doktor Bahar karakteri ile yakalamıştır. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür gibi isimlerle birlikte Söz dizisinin başrollerini paylaşmaktadır.

2014 yılında Medcezir, 2015 yılında Beş Kardeş, 2015 yılında O Hayat Benim ve 2014 yılınında Söz adlı dizilerde rol alarak oyunculuğu, yeteneği ve güzelliği ile göz doldurmuştur güzel oyuncu.

Yetenekli Oyuncu Aybüke Pusat’ın Oyunculuk Dışı Eğitimleri

Dizilere başlamadan ve yapımcıları peşine takmadan önce Aybüke Pusat, Fındıkkıran, La Bayadere ve Diana Et Faction gibi ünlü eserlerde rol alarak yetenekli ve genç bir balerin olarak ön plana çıkmıştır. 2014 yılında güzelliğinin tescillenmesi sonucu film ve dizi yapımcılarını peşine takmayı başarmıştır. Halen daha bale ve dans ile ilgilenmeyi bırakmayan genç oyuncu, İngilizce diline de oldukça hakimdir.

Spikerlik ve sunuculuk eğitimi de alan güzel yıldız belki ilerleyen zamanlarda program sunucusu olarak karşımıza çıkabilir. Kendi birçok alanda geliştirmiş olan güzel oyuncu Söz dizisinde hayat verdiği kararkter ile de başarılarını kanıtlamaya devam ediyor.

Söz dizisinin başrollerini paylaştığı Tolga Sarıtaş ile hakkında çıkan sevgili oldukları yönündeki haberler nedeniyle ise magazin gündemini meşgul etmeye başlamış ve Aybüke Pusat’ın kim olduğunun merak edilmeye başlanması kaçınılmaz olmuştur.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

1
Derin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listesi
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Akış
Özel Akışları yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı